BRENK I SPÓŁKA

Działalość firmy rozpoczeła się w 1983 roku, a od 1993 roku funkcjonuje pod nazwą Brenk i Spółka. Od tego czasu starannie dobieramy towar jaki proponujemy swoim klientom. Początkowo firma skierowana była na sprzedaż i serwis sprzętu do gabinetów okulistycznych oraz zaplecza optycznego. Jako pierwsi sprowadzaliśmy dla naszych klietów urządzenia firmy RODENSTOCK, TOPCON oraz PROXXON. Następnie rozpoczęliśmy import opraw okularowych. Byliśmy przedstawicielami marek  RODENSTOCK, NIGURA, ENJOY, CERRUTI 1881 oraz SHUTTLE w późniejszym czasie także REEBOK, ale w naszej ofercie znajdowały się również marki ekskluzywne takie jak PORSHE DESIGN, FENDI, FRED, STING oraz POLICE.

Obecnie firma Brenk i Spółka zajmuje się dystrybucją dziecięcych opraw okularowych marki Nanovista oraz sportowych marki VERSPORT. W swojej ofercie posiadamy także niezwykle lekkie oprawy marki Morriz of Sweden. Przy wyborze oferowanych  Państwu produktów  zawsze  kierujemy  się  dobrą jakością i zrównoważoną ceną.

Prowadzimy  wyłącznie  sprzedaż hurtową, a nasza propozycja skierowana jest do podmiotów gospodarczych, które prowadzą sprzedaż opraw okularowych dla klientów detalicznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z firmą. Nasi przedstawiciele z przyjemnością zaprezentują Państwu najnowsze kolekcje.

Z poważaniem

Joanna i Paweł Brenk

 

Ankieta

Co jest najważniejsze przy zakupie opraw
 

Zaloguj się

Witamy w naszym serwisie

do zalogowania konieczna rejestracja w serwisie - zakładka REJESTRACJA